Kazimierz Zawisza, emerytowany nauczyciel, który niemal całe swoje życie zawodowe związał ze szkołą w Rybienku Leśnym, na emeryturze się nie nudzi. Rzeźbi w drewnie.

Wyszkowski Teatr Tańca i Fundację Wyszkowski Teatr Tańca, która go wspiera, prowadzą mama i córka, Jolanta Wiśniewska (z domu Głowacka), prezeska fundacji oraz Martyna Busławska, choreografka i szefowa teatru. Obie są absolwentkami naszego liceum i ciągle coś nowego wymyślają.

Podczas uroczystości 22 kwietnia, poświęconej Jerzemu Różyckiemu, w liceum przy sali matematycznej nr 13, która otrzymała imię tego wybitnego matematyka i kryptologa, absolwenta przedwojennego Koedukacyjnego Gimnazjum Towarzystwa Szkoły Średniej w Wyszkowie nad Bugiem, zawisła tablica ufundowana przez nasze stowarzyszenie. Zaprojektował ją nasz kolega Wojciech Smółkowski.

Bożena Zofia Kachel swój pierwszy tomik wierszy „Korzenie mojego drzewa” promowała w bibliotece miejskiej 26 listopada. Wspominała też lata spędzone w Marianowie i Wyszkowie oraz swój ponad 20-letni pobyt w pięknej Katanii we Włoszech. Spotkanie wzbogaciły muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Mateusza Knajpa oraz wiersze, które czytały autorka i dyrektor biblioteki.

Spotkanie koleżeńskie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie, którzy maturę zdawali w 1966 r., odbyło się 20 maja w „Wyszkowiance”. Przybyło 30 osób. Było głośno i radośnie.

Część osób uczestniczyła we Mszy św. o godz. 18.00 odprawionej w sanktuarium św. Idziego.