Nasze stowarzyszenie wraz z I LO im. C.K. Norwida zaprasza na pierwszą w nowym roku szkolnym wspólną imprezę. W sobotę 1 października w hali sportowej szkoły organizujemy Jesienny Piknik Sportowy. Można wziąć udział w Międzypokoleniowym Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych, a także w Maratonie Fitness.

W organizacji turnieju siatkarskiego wspiera nas nauczyciel wychowania fizycznego w I LO Mirosław Macioszczyk. Rywalizować będą 8-osobowe drużyny mieszane, które muszą spełnić tylko jeden warunek – przez cały mecz na boisku musi przebywać przynajmniej jedna siatkarka. Zgłoszenia drużyn, wysłane mejlem na adres: , przyjmujemy do piątku 23 września.

Natomiast organizacji maratonu fitness podjęła się Małgorzata Karłowicz, która udziela wszelkich informacji (nr telefonu: 501 571 333).

document