Już w sobotę 1 października spotykamy się na Jesiennym Pikniku Sportowym. W I Turnieju Siatkówki o Puchar Stowarzyszenia Absolwenci i Przyjaciele „Norwida” zagra 9 drużyn. Na pewno będzie też wielu chętnych do udziału w Maratonie Fitness, który poprowadzi Małgorzata Karłowicz, pod kultowym licealnym kasztanem.

W sympatycznej atmosferze, w pięknej scenerii polskeij jesieni spędzimy razem kilka godzin. Turniej siatkarski rozpoczyna się o godz. 9.00, maraton fitness o godz. 12.00.

Mecze będą rozgrywane w dwóch grupach systemem każdy z każdym, potem rozegrane zostaną pojedynki o miejsca. Mecze będą dwusetowe do 15 punktów (17. punkt kończy seta). Liczymy na gorący doping kibiców.
Wśród uczestniczek i uczestników maratonu rozlosowane będą nagrody niespodzianki.

Organizatorzy zapewniają dla wszystkich smaczny gorący żurek, jesienną kawiarenkę (kawa, herbata, coś słodkiego) i warunki do przyjacielskich pogawędek w przerwie rozgrywek (stoliki, wygodne krzesełka).

EB