Koleżanki i Koledzy,

zapraszamy na czwarty już Jesienny Piknik Sportowy w sobotę 26 października do hali sportowej I LO. Zachęcamy do udziału w Międzypokoleniowym Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych. Zgłoszenia drużyn do należy przesłać do 18 października (piątek) do godz. 24.00.

W turnieju siatkarskim, jak co roku, rywalizować będą drużyny mieszane, które muszą spełnić tylko jeden warunek – przez cały mecz na boisku musi przebywać przynajmniej jedna siatkarka. Zachęcamy do tworzenia i zgłaszania drużyn rodzinnych, przyjacielskich, wielopokoleniowych (maksymalnie 8 osób). Mile widziani będą absolwenci i uczniowie I LO oraz innych wyszkowskich szkół, a także ich rodziny.

Zgłoszenia drużyn, wysłane na adres: , przyjmujemy do piątku 18 października (piątek). Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów zwrotnym e-mailem.

Organizatorzy zapewniają dla wszystkich – tradycyjnie już – smaczny gorący żurek. Zapraszają do jesiennej kawiarenki (kawa, herbata, słodkie co nieco…) oraz wspaniałą atmosferę.

P.S. A jeśli uznasz, że nie potrafisz grać w siatkówkę lub z innych powodów nie możesz aktywnie uczestniczyć w rozgrywkach na boisku, proponujemy wspólne spędzenie jesiennej soboty – kibicując zawodnikom, dodając im otuchy z widowni!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Zarząd Stowarzyszenia